Leppit, başta Türkiye olmak üzere tüm dünya ülkelerinde ücretsiz eğitim vermeyi amaçlayan bir web sitesidir. Vermiş olduğu eğitimlerin hepsi ücretsizdir.

Öğrencilerin kendi becerilerini ortaya çıkarmasına olanak sağlamak ve destek olmak için çeşitli alanlarda eğitim vermektedir.

Web sitemiz içerisinde yayınlanan içerikler belirli kurallara tabidir. Bu kuralları belirli başlıklar altında topladık. İşte o kurallar.

Şahsi İnanca Özgürlük

Leppit içerisinde yayınlanmış olan bütün içerikler herhangi bir dine, herhangi bir felsefi görüşe hakaret etmez. Gerek Teizm gerek Ateizm gerekse Panteizm gibi ilkeyi benimsemiş bireylere saygı duyarak benimsemiş oldukları ilkelere hakaret etmez. Sadece tarafsız görüşünü belirtir.

Leppit içerisinde yayınlanan bütün içerikler bilimsel özelliğe dayalıdır. Herhangi bir şekilde propaganda vb. içermez. Yayınlanan içeriklerden alınacak olan mesajlar tamamen bireyin kendisine aittir.

Benzer şekilde dini yorumlar, siyasi görüşler, ideolojik görüşler yorumlar bölümünde eğer uygunsa paylaşılabilir. Lakin herhangi bir şekilde hakaret içeriyorsa yorum paylaşılamaz.

Sadece Bilimsel Amaçlı Eğitim

Verilen eğitimler bilime dayalı içeriğe sahiptir. Hiçbir şekilde uydurma bilgiler paylaşılmaz, paylaşılamaz. Paylaşılan içerikler saygı ile okunmalı, eleştirilmeli, değerlendirilmelidir. Aksi durumda herhangi bir eğitim verilemez.

Kolay Öğrenme

Leppit, öğrencilere kolay bir eğitim vermektedir. Vermiş olduğu eğitimleri makaleler şeklinde hazırlamakla beraber vermiş olduğu eğitimler içerisinde birçok örnek vererek alınan dersin anlaşılır olmasını hedefler.

Leppit Ücretsizdir

Leppit ücretsiz eğitim vermektedir ve ücretsiz eğitim vermeye devam edecektir.

Yardımlaşmaya Açıktır

Leppit içerisinde verilen eğitimler ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğer sizde diğer öğrencilerin bir şeyler öğrenmesine katkıda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki e posta adresinden hazırlamış olduğunuz eğitimleri bize gönderebilirsiniz.

destek.leppit@gmail.com

Reklamlar